O spoločnosti

jcs company

Založenie spoločnosti JCS s.r.o. bolo podmienené úsilím o zhodnotenie, zjednotenie a využitie know-how a vyše 10 ročných skúseností  v oblastiach projektového manažmentu, obchodu a hľadania riešení „šitých na mieru“ pri tvorbe i realizácii nápadov s pomocou rôznych podporných finančných nástrojov  tak v komerčnej ako aj v neziskovej sfére. 

Náš tím:

Attila Jámbor

Absolvent Fakulty politológie na Petrohradskej štátnej univerzite. Absolvoval študijné a pracovné pobyty v Holandsku, Nórsku, Belgicku so zameraním na koordináciu európskych politík, projektový manažment a medzinárodné negociácie.V organizácii sa venuje komplexnému poradenstvu pri získaní grantov z európskych zdrojov a iných finančných nástrojov na realizáciu dopytovo orientovaných, národných a medzinárodných projektov, projektovému riadeniu, vyhľadávaniu obchodných príležitostí a networkingu.Attila má dlhodobú prax v tvorbe a riadení dopytovo orientovaných, národných a medzinárodných projektov podporených z európskych a iných grantov. Ako konzultant a poradca sa zúčastňuje na projektoch internacionalizácií spoločností. 

Ivana Jámbor

Absolventka Obchodnej fakulty na Ekonomickej Univerzite Bratislava. Absolvovala študijné a pracovné pobyty v Nórsku a USA.V organizácii sa venuje vedeniu cestovnej kancelárie, prenájmu ubytovania v súkromí,  vyhľadávaniu obchodných príležitostí a networkingu.Ivana má dlhodobú prax a skúsenosti v oblasti obchodu, nákupu, sourcingu a importu na stredoeurópskej báze.

Naša filozofia:

Nápady nepoznajú hranice, ale ich realizácia je vo veľkej miere ovplyvnená ľudským faktorom. Preto k nápadom, ako aj ku klientom a partnerom pristupujeme s maximálnou profesionalitou a starostlivosťou, vždy hľadajúc tie najlepšie, najracionálnejšie a najefektívnejšie riešenia. Našim hlavným cieľom je vytvárať, zhodnocovať a realizovať myšlienky

Čo ponúkame:

 

Konzultačné a poradenské služby

Podnikáte, chcete sa zlepšovať, rásť, máte nápad a radi by ste využili rôzne podporné programy na ich realizáciu? My Vám ich pomôžeme zrealizovať. Rozmýšľate nad rozšírením alebo inováciou výroby? Ponúkame Vám komplexné poradenstvo v príprave, získavaní a riadení  príspevku/dotácie/grantu z EÚ zdrojov a iných dostupných finančných nástrojov na realizáciu Vášho projektu.

Prenájom Ubytovania v súkromí (Apartment House)

Pôvodne rodinný dom bol prestavaný na nízko kapacitné ubytovanie v súkromí vo vyššom štandarde. Pre hostí sú vybudované 2 samostatné izby na prenajímanie v hlavnej budove a jedna izba v podkroví v samostatnom objekte, kde sa v spodnej časti nachádza sauna. Každá izba  má prislúchajúce samostatné hygienické vybavenie (kúpeľňa s WC), Wi-Fi Internet, LCD televízor, chladničku. Izby sú navrhnuté ako 2-lôžkové, celková kapacita ubytovania je 6 lôžok. Každá izba má možnosť prístelky.Okrem izieb pre hostí je v spodnej časti hlavnej budovy štýlovo zariadená spoločenská miestnosť pre hostí s potrebným kuchynským a hygienickým zázemím, barom, vinotékou, a krbom. V spoločenskej miestnosti je takisto kompletné technické zázemie pre možnosť školení, prezentácii, prednášok a work-shopov.    

Cestovná kancelária

Chceli by ste prekvapiť, prípadne odmeniť svojich klientov, zamestnancov, kamarátov, priateľov, známych alebo rodinných príslušníkov ? Máte záujem zažiť niečo nezvyčajné a dobrodružné? Ponúkame špecifické programy a zájazdy predovšetkým do Ruskej Federácie, jedinečné svojim obsahom, zameraním ako i tematikou. Od poľovačky na medveďa vo Valdajskom národnom parku až po rybačku na Bajkalskom jazere, so svojimi špecifickými črtami spoznávajúc osobitnosti ruskej tradície, kultúry, kuchyne sme schopní zabezpečiť všetko a „na kľúč“. K našim klientom pristupujeme individuálne s cieľom ponúknuť im maximálnu spokojnosť. Organizujeme tematické zájazdy, poznávacie zájazdy, workshopy, prezentácie firiem, vyhľadávame obchodných partnerov a príležitosti podľa požiadaviek klienta. 

 

Jednotlivé oblasti ponúkaných služieb sú navzájom prepojené a vychádzajú z našich cieľov. 

<!--EndFragment-->